Godne polecenia zabiegi kosmetyczne

Każda kobieta, niezależnie od wieku, chce dobrze wyglądać nie tylko przy okazji większych wyjść, ale także na co dzień. Aby tak było panie muszą dbać o odpowiednią pielęgnację dostosowaną do swoich indywidualnych potrzeb, ale powinny także co jakiś czas chodzić do kosmetyczki, która pomoże zadbać o cerę czy wykona zabieg pozwalający na skrócenie czasu codziennego wykonywania makijażu.

Na jaki zabieg warto pójść do salonu kosmetycznego?

Peeling kawitacyjny –  zabieg polegający na oczyszczaniu twarzy z wykorzystaniem ultradźwięków. Jest on delikatny, jednak wyjątkowo skuteczny. Doskonale oczyszcza skórę twarzy czy pleców z obumarłego naskórka, pomaga spłycić blizny, a także dobrze przygotowuje skórę do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych. Większość salonów kosmetycznych w cenę peelingu kawitacyjnego wlicza także koszt maski nawilżającej lub innej mającej poprawić skuteczność zabiegu. W Opolu taki zabieg można wykonać już za około 70 zł (peeling twarzy + maska).

Manicure hybrydowy wraz z przedłużaniem paznokci – wiele pań bardzo troszczy się o wygląd swoich paznokci, lecz część z nich nie może zapuścić swoich naturalnych na pożądaną długość. W takim przypadku warto skorzystać z możliwości, jakie dają dobre salony kosmetyczne z Opola. Kosmetyczka przedłuża długość naturalnej płytki przy pomocy specjalnego żelu, który po utwardzeniu w lampie UV lub LED staje się bardzo twardy i trudny do zniszczenia. Następnym krokiem może być zrobienie manikiuru hybrydowego, czyli pomalowanie paznokci przy pomocy lakieru, który przez kilka tygodni utrzyma się na paznokciach bez odpryskiwania. Cena przedłużenia to około 130 zł.

Zagęszczanie rzęs – nazywane również przedłużaniem. Kosmetyczka dokleja sztuczne rzęsy – syntetyczne lub z norki – do naturalnych rzęs klientki w ten sposób zagęszczając je i sprawiając, że oko jest bardziej wyraziste, a jego makijaż często jest już zbędny, dzięki czemu nie trzeba tracić czasu na codzienne malowanie. Kosmetyczki w Opolu wykonują zabieg przedłużania rzęs różnymi metodami, a do tych najbardziej popularnych należą te, które dają naturalny efekt, (1:1, 2:1). Panie, którym zależy na spektakularnym efekcie zwykle decydują się na metody objętościowe, gdzie do jednej rzęsy doklejanych jest kilka sztucznych. Ceny zagęszczania rzęs metodą 1:1 w Opolu zaczynają się od 150 złotych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>